VIP TRANSFER IN TURKEY;

Özel konuklarımızın havaalanı transferleri, iş gezileri ve turlarını en konforlu ve en güvenilir şekilde sunuyoruz.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

VIP transfer hizmeti, diğer ulaşım seçeneklerine göre daha profesyonel bir hizmet sunar. Belirtmiş olduğunuz biniş ve varış noktaları arasında hızlı, güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşatır. Yolcular, geç kalma riski ve bagaj kısıtlaması gibi sorunlarla karşılaşmaz. VIP transfer hizmetinde başka bir ulaşım aracına ihtiyaç duymazsınız. Size tahsis edilen araçlar neredeyseniz sizi orada karşılar.

Transfer Turkey Vip olarak, yılların getirdiği tecrübeyle değerli müşterilerimize VIP transfer hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. Yolculuğunuzu ihtiyaçlarınız doğrultusunda organize ederek, size avantajlı ve konforlu bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

VIP transfer hakkında detaylı bilgi edinmek için bize +90 530 576 03 15 numaralı hattımızdan veya info@transferturkeyvip.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Hizmet noktalarımıza dair detaylı adres bilgisi için buraya tıklayabilirsiniz.

Sunduklarımız;

ŞEHİR İÇİ TRANSFER

Şehir içi transfer hizmetimiz ile, istediğiniz lokasyonlar arasında özel eğitimli şoförlerimiz ile VIP transfer hizmeti sunuyoruz.

HOTEL TRANSFER

Otelinizden sizi istediğiniz lokasyonlara ulaştrıyoruz. Dilerseniz şehri gezmek için saatlik kiralama hizmeti sunuyoruz.

HAVALİMANI TRANSFER

Havaalanından otelinize, evinize veya gitmek istediğiniz lokasyonlara özel şoför ile lüks ayrıcalıklarla ulaştırıyoruz.

ŞEHİR DIŞI TRANSFER

Şoförlü VIP araç kiralama hizmetimiz ile tatile ya da iş için gitmek istediğiniz şehire sizleri ulaştırıyoruz.

Menü